RENDITOOTED

Kõlarist tünnisaunani, meil on kõike, mida pidu võib vajada!

Tikkimine

Tikime teie riietele ja aksessuaaridele kõike, et muuta need isikupärasemaks ja unikaalsemaks.

Poe teenused

Massaažitool lõõgastumiseks ja taastumiseks, heeliumõhupallid pidustustele rõõmuks ja värviks.

TÜNNISAUN

Lõõgastus Sinu Valitud Asukohas

Naudi sooja kümblustünni mugavust oma koduõuel või ükskõik millises lemmikpaigas.

Meie mobiilne kümblustünn on ideaalne lahendus neile, kes soovivad nautida lõõgastavat kümblustünni kogemust just seal, kus nad seda kõige rohkem vajavad. Olgu see siis koduõues, suvilas või mõnes muus erilises kohas, meie kümblustünn on alati valmis pakkuma sooja ja mõnusat elamust.

Kümblustünn on paigaldatud autotreilerile, mis tähendab, et seda on lihtne transportida ühest kohast teise. See on varustatud kõige vajalikuga, et pakkuda parimat kümbluskogemust - alates mugavatest istmetest kuni kvaliteetse küttesüsteemini, mis tagab kiire ja ühtlase soojenemise.

TÜNNISAUN

Hinnakiri

E-N

  • 1 öö 30€
  • 2 ööd 50€
  • 3 ööd 75€
  • 4 ööd 100€

Looge unustamatuid elamusi.

Teised päevad

Vajadusel lisandub transpordi ja küttepuude hind. 

Kümblustünni saab kätte 12:00 ning peab tagastama hiljemalt 11:00, kui pole teisiti kokku lepitud.

PEOKÕLARID

Pidu Kõikjal - JBL Partyboxid

Muusika, mis liigub sinuga, et pidu saaks alata igal ajal ja igal pool.

JBL Partybox 710

JBL Partybox 710 on just see, mida vajate, et muuta iga sündmus meeldejäävaks peoks. See kõlar pakub võimsat heli, mis täidab ruumi ja loob tõelise peomeeleolu. Kuid see pole veel kõik - Partybox 710 eristub oma värvikireva valgusshowga, mis sünkroniseerub muusikaga, luues tõeliselt meelelahutusliku atmosfääri.

Pidage meeles, et see kõlar töötab ainult vooluvõrgus - see ei sisalda akut. Kuid kui see on ühendatud, saate nautida erakordset heli ja valgusefekte, mis muudavad iga sündmuse meeldejäävaks. JBL Partybox 710 - teie peo kontroll on teie kätes.

Kõlari päevarent on 25€ + 5€ mikrofon(soovi korral)

JBL Partybox On-The-Go

JBL PartyBox On-The-Go on loodud selleks, et pidu saaks alata kõikjal ja igal ajal. See kompaktne, kuid võimas kõlar pakub 100 vatti JBL Pro heli, mis on sünkroonitud silmapaistva valgusshowga. Bluetooth, USB, AUX ja TWS ühenduvuse abil saate hõlpsasti oma lemmikmuusikat mängida.

PartyBox On-The-Go on varustatud akuga, mis tähendab, et saate nautida suurepärast heli ja valgusefekte ka siis, kui vooluvõrku pole läheduses. Lisaks on kõlaril pudeliavaja, polsterdatud õlarihm ja pritsmekindel kaitse, mis teeb sellest ideaalse kaaslase igale peole. JBL PartyBox On-The-Go - pidu, mis on alati Sinuga kaasas.

Kõlari päevarent on 15€ + 5€ mikrofon(soovi korral)

LÕBUSAD LISAD IGALE ÜRITUSELE

Suhkruvati Masin ja Mullimasin

Vürtsita oma pidu eriliste atraktsioonidega.

Suhkruvatimasin

Suhkruvati masin on lõbus lisand igale peole, olgu see laste sünnipäev või täiskasvanute koosviibimine. See masin muudab suhkru pehmeteks ja õhulisteks suhkruvatitombudeks, pakkudes külalistele magusat naudingut. Lihtne kasutada ja lõbus jälgida, suhkruvati masin lisab peole erilise puudutuse.

Suhkruvatimasina päevarent on 35€ + soovi korral maitsesuhkur 4€/200g

Mullimasin

Mullimasin on fantastiline lisa igale üritusele, luues lõbusa ja mängulise atmosfääri. See masin tekitab lõputult mullide voogu, mis paneb nii suured kui väikesed külalised naeratama ja tantsima. Lihtne kasutada ja ohutu, mullimasin toob peole elu ja energiat, muutes iga sündmuse unustamatuks. Liitrist vedelikust piisab umbes tunniks. Mullimasina päevarent on 15€ + 5€/L mullivedelikku