TEENUSED

BBST ja PuDu pingutavad,
et pakkuda teile parimat kogemust

Tikkimine

Tikime teie riietele ja aksessuaaridele kõike

Teie unistused, meie nõel ja niit

Meie töö on meie kirg. Iga loodud muster on imbunud pühendumuse ja armastusega, mida tunneme oma käsitöö vastu. Kvaliteet on meie kunsti süda ja me pöörame erilist tähelepanu iga detaili täpsusele. Meie eesmärk on luua tikkimistöid, mis rõõmustavad silma ja kestavad aastaid.

Me mõistame, kui oluline on teile meie lubaduste täitmine. Seetõttu oleme pühendunud tähtaegade täitmisele, pakkudes teile mitte ainult suurepärast tikkimistööd, vaid ka sujuvat ja meeldivat kogemust alates tellimuse esitamisest kuni valmis toote kättesaamiseni.

Massaažitool Butiigis

Parim lõõgastust ja taastus

Sinu hetk rahu ja heaolu jaoks

Oled väsinud pika päeva järel või soovid lihtsalt hetkeks puhata ja lõõgastuda? Meie butiigis ootab sind eriline massaažitool, mis on loodud just sinu heaolu silmas pidades. Erinevad massaažiprogrammid pakuvad sulle võimalust valida täpselt see, mida su keha hetkel vajab. Olgu see siis intensiivne taastumine pärast treeningut või õrn lõõgastus enne puhkust – meie massaažitool teab, kuidas sind hellitada.

Tule ja koge meie massaažitooli, mis pakub sulle tõelist spaakogemust otse butiigis. Kas soovid leevendust kaela- ja õlapiirkonnale või hoolitsust selja ja keskkoha eest? Meie toolil on programm just sinu vajadustele. Saame valida teile sobiva programmi ja nautida massaaži just sellise tugevusega, nagu sulle meeldib. See on sinu hetk – tule ja naudi seda meie juures!

10min – 5€
20min – 7€
30min – 10€

Heelium õhupallid butiigis

Lõbus üllatus igale noorele

Täiuslik lahendus teie järgmiseks sündmuseks

Kas otsid midagi, mis lisaks pidulikkust ja rõõmu igale sündmusele? Meie heeliumiga täidetud õhupallid on just see, mida vajad! Need kerged ja õrnalt õhus hõljuvad pallid lisavad sära ja elevust igale peole, olgu see siis sünnipäev, pulm või firmaüritus. Vali oma lemmikvärvid ja kujundused ning lase meil luua sulle unustamatu elamus.

Heeliumiga õhupallid pole ainult lastele – need on lõbusad ja stiilsed kaunistused, mis toovad naeratuse igaühe näole. Meie kaupluses on saadaval erinevad suurused, värvid ja kujundid, et sobituda täiuslikult sinu sündmuse teemaga. Kas soovid romantilist südamekujulist õhupalli või lõbusaid loomakujulisi? Meil on kõik, mida vajad, et muuta sinu päev eriliseks ja meeldejäävaks.

25-45cm – 4€
46-75cm – 6€
76-90cm – 8€
91-110cm – 10€
Lateks pall koos geeliga 5€

*Hindadele lisandub pall poest ostest