MEIST

Väikesest Ideest Valminud Unistus

Renditooted

Otsid midagi erilist järgmiseks peoks? Vali peokõlar, kümblustünn või muu põnev toode ja lisa oma sündmusele sära.

Tikkimine

Tikime teie riietele ja aksessuaaridele kõike, et muuta need isikupärasemaks ja unikaalsemaks.

Pood

Pudu Butiik pakub stiilseid ja kvaliteetseid riideid. Tule ja leia endale see täiuslik ese, mis peegeldab sinu isikupära.

Pudu Butiigist

KUIDAS PUDU ALGAS?

Oleme väikese asukoha "veel puuduvate teenuste" loojad. Asume keset Eestit, Järva-Jaanis.
Alustasime enda firma mõttega tikkida jalanõudele, kuid elu on teinud mõningad korrigeerimised. Jalanõudele tikime harva, kuid logosid, reklaame ja kingitusi on tehtud juba päris hästi.
Kodus tikkimisest jäi siiski väheseks, seega tuli end mugavustsoonist välja raputada ja mõnusalt rahva sekka tulla. Niisiis käis pikka aega peas üks mõte, kuidas…
Leidsime lõpuks sobivad ruumid ja saime veel lisagi. Polnud kaua vaja mõelda, et teised ruumid peavad olema kliendi magnetid ja sealt tuli idee - kingitused. Selline pood on aga J-Jaanis juba olemas, mida meil veel siin polnud on kirbukas! Mõeldud, tehtud.
Kirbukas on mõeldud MTÜ-na (mitte tulutoova ühinguna), tagamõttega meelitada kliente meile ligidamale, märkama BBSTi, kus on kaks tikkijat, kes teevad ägedat tööd! (Vaata kindlasti tehtud tööde kausta).
Pudu poes on juba omajagu kingitusi, käsitööd, komisjonikaupasid ning loomulikult teise ringi kaupasi.
MTÜ ja BBST on äripartnerid mitte tütred ega pojad. Üks pakub reklaami ja tuge ning teine müüb talle oma teenust. Vastavalt rahva nõudlusele selles väikeses kohas hakkame pakkuma erinevaid teenuseid. Kõike ikka eesmärgiga panna kliente meid märkama ja olla lähedamal, kui teised pakkujad 💫